top of page

Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için apartlarımız hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.

 Giriş Saati: 14:00

 Çıkış Saati: 12:00

 

  Erken Giriş

Saat 13:00'ten önce daireye giriş mi yapmak istiyorsunuz?. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına bağlıdır.

Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.

Geç Ayrılma

Dairemizden 12:00'den sonra mı ayrılmak istiyorsunuz? Bize geç ayrılma isteğinizi bildiriniz.  Geç çıkışlar için hesabınıza ilave ücret eklenebilir. 

Erken rezervasyon yaptırabilmek için dairenin bir gün ücreti kadar ön ödeme göndermeniz gerekmektedir.Daireye girdiğinizde ön ödeme toplam ücretten düşülecektir. Gönderdiğiniz ön ödeme sadece rezervasyon yaptığınız tarih için geçerlidir.Ayrıca daireler için 1 gün ücreti güvenlik depoziti verilmektedir.Daireden çıkış yapacağınız gün bu ücret size geri verilecektir.

Dairelerimizde sigara içmek yasaktır.22:00 dan sonra yüksek sesle müzik dinlemek,gürültü yapmak yasaktır.

İyi Tatiller geçirmeniz dileğiyle....

bottom of page